Kim flet për herë të parë për marrëdhënien e saj me Pete Davidson

By

Të mërkurën, ylli i The Kardashians u shfaq në “Ellen DeGeneres Show” dhe foli për marrëdhënien e saj me të dashurin Pete Davidson si dhe për zyrtarizimin e saj në rrjetet sociale.

“Mendoj se nuk është zyrtare derisa të postoni”, tha Kardashian me shaka për prezantuesen Ellen DeGeneres.

“Kam fotot tona më të lezetshme dhe dua të jem si, “O Zot, ne jemi shumë të lezetshëm”. Por atëherë unë jam si, “Mos u bëj kaq e dëshpëruar. Mos posto kaq shumë, thjesht hidhi një vështrim,” ndau ajo. “Nuk e di se cila është gjëja e duhur për të bërë, pasi nuk jam takuar që përpara se të ekzistonte Instagrami. Po, nuk e di se cilat janë rregullat”.

Kardashian bëri debutimin zyrtar të romancës së tyre në Instagram më 11 mars. Nëna e katër fëmijëve, 41 vjeç, ndau dy foto të saj dhe të  humoristit të Saturday Night Live.

Marrëdhënia e saj me Davidson vjen në mes të betejës së saj të vazhdueshme ligjore me ish- Kanye West, të cilit i paraqiti kërkesë për divorc në shkurt 2021 pas gati shtatë vitesh martesë. West, 44 vjeç, vazhdon të komentojë publikisht lidhjen e Kardashian dhe Pete në internet dhe në shtyp. Një gjykatës e shpalli ligjërisht beqare më 1 mars.

Gjatë intervistës, DeGeneres, 64 vjeç, i tha gjithashtu Kardashian: “Unë shoh një ndryshim tek ju, një lehtësi për ju, një anë krejtësisht të ndryshme”.

“Ndihet mirë,” u përgjigj ajo. “Unë mendoj se është thjesht në jetë, si pa marrë parasysh se çfarë është, unë thjesht mendoj se inkurajoj miqtë e mi dhe njerëzit që i dua thjesht të jenë të lumtur. Dhe unë shkova për këtë. Unë thashë: “E dini çfarë, unë” Unë jam në të 40-at si f—, thjesht shkoni për të. Gjeni lumturinë tuaj.’ Shkova për të dhe mora kohën time. E gjeta dhe ndihem shumë mirë. Dua ta mbaj atë përgjithmonë”.

Kardashian dhe Davidson u lidhën për herë të parë në tetor 2021 pasi u fotografuan dorë për dore në një slitë në Knott’s Scary Farm në Buena Park, Kaliforni.

Artikuj të ngjashëm