Dafina Zeqiri ka disa fjalë për të dashurin e saj (FOTO)

By

Ka kohë që në mediat rozë, qarkullon lajmi se Dafina Zeqiri ishte në lidhje me DJ-në e saj, Geek.

Edhe pse ajo asnjëherë nuk e konfirmoi një gjë të tillë deri pak ditë më parë, kjo tashmë ndodhi.

Këngëtarja postoi fotografi me të dashurin javë më parë duke konfirmuar se është në një lidhje dashurie me të.

Sot, artistja postoi sërish fotografi me të dhe pati disa fjalë.

“Tdu’du”, shkroi ajo poshtë imazhit teksa puth DJ Geek në hundë.

Më poshtë mund ta shihni postimin./Prive.al

View this post on Instagram

Tdu’du!

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm