Urimi i Dua Lipës për motrën e vetme, sapo na emocionoi të gjithëve (FOTO)

By

Dua Lipa na bëri me lot me urimin dedikuar motrës.

Këngëtarja me famë botërore hyri në Instagram për t’i postuar disa fotografi bashkë me Rinën, dhe për t’i shkruar fjalët më të mira për motrën e vetme.

“Rina Pina. 18 vjeç, por gjithmonë beba ime. Gëzuar ditëlindjen engjëlli im. Shumë krenare për ty (po qaj) për atë që je bërë. Të shikoj duke u rritur ka qenë një nga gjërat e mia më të preferuara në botë. Të dua pafundësisht. Do të shtrydh 18 herë që ta dish se është e vërtetë. Shpresoj që ky vit të jetë akoma më i mirë. Fotografia e fundit tregon se si ndjehem unë që ti pund të pish legalisht”, ka shkruar Dua.

Kujtojmë që Dua dhe Rina janë të lidhura shumë me njëra-tjetrën, madje ajo shpesh e shoqëron këngëaten në turne dhe daljet e saj publike.

Urime për Rinën!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm