E papritur! Pas kaq vitesh lidhje, këngëtarja shqiptare drejt dasmës?

By

Ka shumë vitë në lidhje, fryt i së cilës është edhe vajza.

Por, mesa duket është dashur të kalojë më shumë se një dekadë që Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha të martohen me ceremoni.

Eventi s’ka qenë kurrë më pranë!

Ka qenë vetë këngëtarja e dikurshme, e shndërruar në biznesmene ajo që ka befasuar në rrjete sociale duke ndarë datën e dasmës në atë që duket se është dita e tyre.

“12.07.2021, Ermal & Rezarta. Dasmë”

Me kaq është kuptuar se diçka e bukur po vjen në fare pak ditë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm