Për pak të kacafytej me xhaxhanë e saj, reperi i njohur rrëfen një histori me ish të dashurën!

By

Mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës, reperi i famshëm Don Phenom në intervistë me Alaudin Hamitin, ka treguar një histori qesharake.

Ishte një moment në jetën e tij, ku ai ishte me një vajzë (hera e tij e parë me një vajzë, besojmë s’kemi nevojë të japim më shumë shpjegime), dhe për pak t’i zinte në dhomë xhaxhai i saj.

Reperi e ka treguar këtë histori, të cilën mund ta dëgjoni në linkun më poshtë përmes Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm