Renée feston ditëlindjen me Norën dhe Robertin (VIDEO)

By

Ditën e djeshme vogëlusha e Nora Istrefit dhe Robert Berishës festoi ditëlindjen e saj të 5-të.

Për Renee u organizua një festë e lezetshme në oborrin e shtëpisë.

Ndiqni storjen e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm