Upss! Niset për fluturim dhe pëson incident, ja çfarë i ndodhi Elhaida Danit në aeroplan

By

Elhaida Dani, me një udhëtim të vetëm ka nxjerrë një “mësim jetësor” për veten e saj, e pse jo edhe për ju!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dani gjatë së martës është përballur me një situatë vërtet të pakëndshme.

Teksa po udhëtonte me avion, këngëtares i është derdhur kafja në pantallonat e bardha që kishte veshur duke i lënë njolla.

“Këshillë për veten: Mos pi kafe në avion kur ke veshur për herë të parë xhinse të bardha. Nuk është diçka e zgjuar, shkruan Elhaida në videon e postuar në Instastory ku filmon pantallonat e bardha dhe kafen e derdhur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm