Vaksinohet edhe një tjetër këngëtare shqiptare

By

Vaksinimi i artistëve shqiptarë kohëve të fundit po vazhdon në masë mjaft të madhe.

Engjëllusha Salihu ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, dhe ka treguar se tashmë ka përfunduar dy dozat e vaksinës AntiCovid.

“E vaksinuar plotësisht,” shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm