Nëse iu ka ikur kjo: Flori me Three Dots i vunë flakën Zone Club! (VIDEO)

By

Kudo që janë ata, ka edhe atmosferë të zjarrtë. E kushdo që ka qenë në një koncert të Flori Mumajesit, e di se nga aty nuk del dot pa u bërë “qull” nga djersët e vallëzimit e kënaqësisë.

Të hënën kantautori më i njohur shqiptar bashkë me grupin e tij, Klajdi Harunin, Brunon, DJ Vickyn dhe Mirin i kanë dhënë zjarr Zone Club në Prishtinë.

https://www.instagram.com/p/BlUJ_kWBno1/?taken-by=zoneclub

Image may contain: 4 people, crowd

Në një video që menaxheri i këtij klubi nate në Kryeqytet, ka publikuar në Facebook, pamjet janë elektrizuese.

Dekorim Sahiti ka ndarë me miqtë e tij inserte nga kjo ndjeë e netëve më parë në Prishtië, ku Flori Mumajesi jep njërën nga performancat e tij të hatashme live. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm