UPS: Cozman, e bën nxehtë me femra (FOTO)

By

Që prej ndarjes me Tunën, reperi Cozman definitivisht është ‘çliruar’ në jetën private.

Prej momenteve të para si beqar, Cozy nuk është ndalur dhe si një qejfli femrash është parë vazhdimisht me të ndryshme.

Por, deri sot, reperi është kapur pak nga kamerat, përjashto një imazh të postuar nga një prej femrave të dikurshme të Noizyt.

E Prive.al ka siguruar një tjetër fotografi ku reperi i Babastars shihet teksa flirton me një femër në një prej klubeve të kryeqytetit.

Disponimi me buzëqeshjen vesh më vesh nuk duket se po i mungon Cozyt. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm