Dy prej meshkujve më të suksesshëm të estradës, sot festojnë ditëlindjen

By

Në estradën shqiptare masive në numër, të shpeshta janë ditëlindjet por në kalendar, data 23 Gusht është pak më e veçantë.

Kjo për faktin se në po të njejtën ditë, dy prej meshkujve më të suksesshëm festojnë ditëlindjen.

Fjala është për Ermal Fejzullahun dhe Flori Mumajesin. I pari i lindur në vitin 1988 feston ditëlindjen e 28-të, kurse Flori është 6 vite më i madh, dhe mbush 34 vite jetë.

Urimet nga familjarë, fansa dhe miq nuk kanë munguar për dyshen me t’u shënuar ora 12. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm