Kjo është kënga më e dëgjuar e albumit të Dafinës!

By

Nesër mbushen plot tre javë nga publikimi në platformat digjitale të albumit “Dafinë moj”, i katërti në karrierën e Dafina Zeqirit.

Këngët përbërëse ishin solo dhe në duete me emrat nga më të njohurit.

Interesimi ishte i madh teksa kjo është reflektuar edhe në klikime në Youtube?

Por është një prej këngëve që ka pakrahasimisht më shumë shikime (në këtë rast dëgjime) në platformën Youtube.

Bëhet fjalë për duetin e saj me Lumi B.

Kënga është e vetmja që ka kapur dy milionë shikime deri tash pasuar nga “Dafinë moj” në bashkëpunim me nënën e saj, zonjën Melihate që ka një milion e katërqind mijë shikime.

Po për juve, cila ka qenë kënga e preferuar? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm