‘Unë besoj në drejtësi,’ Arbenita thyen heshtjen

By

Pasi u rikthye në mediat sociale pas dramës me Feron, i cili gjendet në paraburgim për 30 ditë nën akuzën dhunë në familje, ka reaguar Arbenita Ismajli.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Arbenita u shpreh:

Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen. Unë dhe Nina jemi mirë. Unë besoj në drejtësi”.

Pika e problemit që shkaktoi debat mes çiftit dhe dhunë besohet se është çështja se kujt do i takojë vajza. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm