Më n’fund! Enca e Don Phenom publikojnë ‘Kujt po i han’

By

Pritjes së gjatë i erdhi fundi.

Enca dhe Don Phenom më në fund kanë publikuar videoklipin e këngës ‘Kujt po i han’.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

Hit i padiskutueshëm, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm