Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, shfaqet Xhensila Myrtezai

By

Nga një person shumë aktiv në rrjete sociale, ajo sikur ra në heshtje dhe me siguri arsyeja do të jetë pikërisht fakti që në pak ditë pret të bëhet nënë.

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezai, do të bëhet nënë për herë të parë në jetë pasi po pret një vajzë, nga martesa me aktorin Bes Kallaku.

Myrtezai, siç ka treguar bashkëshorti i saj, do e sjelli në jetë beben në fillim të korrikut ndërsa ajo vetëm sa ka shkuar e është zbukuruar nga shtatzënia.

Kështu të paktën duket në imazhet e fundit që ajo ka zgjedhur të publikojë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm