Zbulohet e dashura e reperit të njohur? (FOTO)

By

Pak e rrallë herë kemi dëgjuar për jetën private të reperit Burim Kursani, i njohur për publikun si BimBimma.

Pak nga jeta private familjare, e edhe më pak për lidhjet e tij të dashurisë.

Mirëpo, më në fund ai prezanton një vajzë, e cila potencialisht është e dashura e tij.

Vajza në fjalë, paraqitet në një fotografi që reperi ka publikuar në Instagram, duke u munduar që sërish të mbetet pak sa mistik, duke mos zbuluar tërësisht identitetin e vajzës, e cila edhe fytyrën e ka të mbuluar me karta bixhozi: një Mbretëreshë dhe një AS.

“Mbretëresha ime, Asi im”, ka shkruar BimBimma në këtë fotografi, duke ngritur dyshimet se është kjo vajza që i ka marrë zemrën. /Prive.al

#1 My queen my ACE*

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm