Kim bën debutimin publik me Pete Davidson në premierën e ‘The Kardashians’

By

Pete Davidson mbështeti të dashurën Kim Kardashian në premierën e serialit të saj të ri Hulu, “The Kardashians”.

Çifti mbërriti së bashku të enjten dhe eci dorë për dore dhe përpara se ylli i “Saturday Night Live” të largohej për të lejuar themeluesen e Skims të ecë në tapetin në Goya Studios solo.

Pavarësisht se shkuan në rrugë të ndara për tapetin zyrtar, dyshja nuk u përpoqën ta fshihnin romancën e tyre nga kamerat.

Kardashian, 41 vjeç, nderoi stilistin e ndjerë Thierry Mugler duke veshur një nga fustanet e tij dhe e kombinoi atë me një gjerdan choker. Davidson, 28 vjeç, kishte veshur atlete të bardha dhe një bluzë të bardhë poshtë një kostum të zi.

Ish-ylli i “Keeping Up With the Kardashians” zbuloi për Variety se seriali i ri do do eksploronte marrëdhënien e saj dhe Davidson.

“Unë nuk kam filmuar me të,” tha Kardashian kur u pyet nëse Davidson do të shfaqet, “dhe nuk jam kundër. Nuk është ajo që ai bën. Por nëse do të ndodhte një ngjarje dhe ai do të ishte aty, nuk do t’u thoshte kamerave të largoheshin”.

Megjithatë, ajo ngacmoi se fansat do të marrin më shumë në sezonin e dytë të shfaqjes – edhe pse i pari ende nuk është publikuar.

“Mendoj se mund të filmoj diçka vërtet emocionuese që vjen, por nuk do të ishte për këtë sezon,” tha ajo.

Themeluesja e KKW Beauty u premtoi shikuesve se do të mësojnë “si u takuam dhe kush kontaktoi me kë dhe si ndodhi dhe të gjitha detajet që të gjithë duan të dinë.

“Unë jam padyshim e hapur për të folur,” vazhdoi ajo, “dhe unë patjetër e shpjegoj atë”.

Artikuj të ngjashëm