Pas Bleros, edhe Teuta e uron vajzën në mënyrë tepër speciale (FOTO)

By

 

Titulli më i madh dhe i dashur i një femre është ai i të bërit nënë. Teuta Krasniqi ani pse shumë e suksesshme në karrierën e saj si aktore dhe prezantuese emisionesh, përsëri është ky epitet ai që e lumturon më së shumti.

Sot, në ditën më të vecantë për vajzën e saj, Teuta ka zgjedhur fjalët më të bukura që një nënë mund ti shprehë për vajzën e saj me rastin e ditëlindjës./PRIVE.AL/

 

088507259c8bbf0936a962fae7913c6b383c259119041d3353ac572654316ccf_full

“Sot 6 vjet, linde Ti, e shtrenjta ime Tara, por në të njejtën dite linda edhe une si nënë. Ti
je bekimi me i madh i jetes sime.
Ti je dielli im, ylli im, hëna ime, fryma ime, je motivi im për jetë, je shpirti i shpirtit tim. Ky vit është i veçantë për ty, sepse sivjet ti do të fillosh shkollën dhe poashtu sivjet do të bëhesh “motra e madhe” Unë të dëshiroj nga thellësia e zemrës sime, të të bekoj Zoti gjithmonë me shëndet, shumë dashuri, plot suksese e mbarësi dhe gjitha këto të mira, ti shijosh me njerëzit tu të dashur pranë gjithmonë. Të don përgjithmonë, pa kusht dhe pa kufi, mami

 

Artikuj të ngjashëm