Unaza e diamantit na mori sytë! Brenda dasmës së Rezarta Shkurtës

By

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, Rezarta Shkurta dhe partneri i saj, Ermal Hoxha i thanë “Po” njëri tjetrit, në një ceremoni shumë intime.

Çifti janë bashkë që 17 vjet, por vetëm tani ata po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë.

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e bukur të Vlorës dhe afër patën miqtë dhe familjarët e tyre më të afërt.

Rezarta ka ndarë pamjet e para nga kjo ditë e shënuar për të, protagoniste e së cilës ishte edhe vajza e tyre Hera.

Në një postim tjetër, ajo ka publikuar një video të Ermalit teksa ai kërcen me mamanë e tij dhe i puth dorën. “Një princ rritet nga një mbretëreshë”, shkruan Rezarta.

Ndërkaq, me një tjetër postim, ajo ndau edhe unazën e saj vezulluese me shumë diamante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm