Genta ndryshon drastikisht në fytyrë

By

Hiti i madh ‘Shake it’ me miliona shikime në Youtube, ka bashkuar Gentën dhe Etnon në koncertet verore.

Në vazhdën e tyre, Genta Ismajli po shkëlqen me pamjen e saj teksa nuk po mungojnë as eksperimentet në dukje.

Pos në veshje, flokë e grim, Genta e ka bërë diferencën duke përdorur edhe lente të kaltërta që e kanë ndryshuar drastikisht mënyrën se si dukej.

Por sërish, ia ka arritur të shkëlqej!

Artikuj të ngjashëm