U zbuluan: Aktori i famshëm fotografohet në momente intime me të dashurën

By

Ka kohë që po raportohet se aktori me famë botërore Leonardo Di Caprio është në lidhje dashurie.

Fansat e tij, e kanë identifikuar edhe vajzën me të cilën po përflitet se është në romancë dhe ajo është modelja 20 vjeçare Camila Morrone.

Di Caprio dhe Morrone janë parë duke ndarë momente intime me njëri tjetrin në festivalin e njohur Coachella.

Aktori 43 vjeçar është parë duke e përqafuar e për pak edhe puthur modelen, me të cilën e ka kaluar mbrëmjen e së shtunës në Indio në Kaliforni.

E më vonë, Camila është parë duke e ushqyer DiCaprion me pica. /Prive.al

leonardo dicaprio camila morrone coachella 014065130

leonardo dicaprio camila morrone coachella 014065130

 

Artikuj të ngjashëm