Cima bëhet romantik për ditëlindjen e gruas (FOTO)

By

Komediani i njohur shqiptar Rasim Thaçi apo siç populli e njeh Cima, është bërë romantik sot.

Kjo për faktin se bashkëshortja e tij Shukrija feston ditëlindjen.

Aktori hyri në rrjete sociale për ta postuar një foto të saj dhe për ta uruar në mënyrë të veçantë.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm