Rita Ora: Kosova përgjithmonë (FOTO)

By

Pak ditë më parë, u mbajt ceremonia e MTV VMA 2018, nga ku këngëtarja Rita Ora u shpërblye me çmimin për ‘vallëzimin më të mirë’ për këngën ‘Lonely Together’ me DJ e ndjerë, Avicii.

Sot, Rita bëri një story në Instagramin e saj, ku shihet bashkë me trofeun që mori në MTV VMA 2018, dhe prapa saj flamuri i Kosovës.

‘History, krenare’, ka shkruar Rita mbi fotografinë e postuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm