U ribashkua me Robertin? – Nora i jep fund zërave me anë të kësaj deklarate

By

Nora Istrefi ka bërë një deklaratë lidhur me zërat se ajo dhe Robert Berisha janë ribashkuar pasi shkuan bashkë në bregdetin turk.

Artistja tha se nuk ka ribashkim dhe se raportet me ish-burrin janë të njëjta sa i përket dashurisë, gjithsesi vazhdon të takohet me të për lumturinë e vajzës së tyre.

Tutje, Nora tha se ka miqësi korrekte me Robertin dhe kjo gjë do vazhdojë edhe më tej.

Lexoni më poshtë deklaratën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm