Konfirmohet, Shpat Kasapit i digjet vetura

By

Të enjten mediat rozë kanë raportuar për djegjen e veturës së Shpat Kasapit e ky lajm që nuk ishte i konfirmuar merr përgjigje.

I kontaktuar nga Prive, Shpati e ka konfirmuar këtë lajm.

Makina e djegur raportohet se ishte e tipit Ford dhe u dogj në lagjen e Butelit.

Ndërsa në planin muzikor Shpati sapo ka sjellur këngën ‘Trego’ në duet me Lorin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm