Getinjo, i dehur ?! (FOTO)

By

Getinjo së fundmi njohu vetëm suksese me projektet muzikore. Si në bashkëpunim ashtu edhe solo, këngët që i solli gjatë 2015-tës rezultuan hite.

E tani në prag të publikimit të këngës së re duket se reperi ka arsye për të festuar.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shihet në një gjendje paksa të dehur teksa në dorë mban një shishe vere.

Shpresojmë që festa do t’i zgjasë Getinjos edhe pas projektit ‘Monster’ i cili të paktën siç përflitet mendohet të jetë sukses marrë shkas nga investimi dhe puna e madhe që është bërë në të. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm