Dëgjojeni pak këngën e re të Kidës (VIDEO)

By

Pas suksesit të madh në duetin si mysafire e Butrint Imerit me Ledri Vulën, është koha për një këngë solo nga Kida.

Artistja e famshme ka zbuluar se projekti me titull ‘Dinero’ punuar nga Mixey vjen shumë shpejt.

Kjo këngë është e dyta e albumit të saj.

Ndiqni më poshtë sekuencat e para të klipit dhe pak sekonda të këngës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm