U lidhën por s’treguan – Eni Koçi tregon pse u mbajt fshehur lidhja me Gencin

By

Dy këngëtarët Eni Koci dhe Genc Prelvukaj, kanë më shumë se dy vjet të lidhur dhe vetëm tani kanë marrë zemër ta bëjnë publike lidhjen e tyre.

Por dyshja kur treguan, bënë publike edhe fejesën e edhe pushimet ekzotike në Tajlandë.

Të ftuar në emisionin Xing me Ermalin, ata të dy kanë zbuluar plot gjëra për njëri tjetrin e madje dhe faktin se pse e kanë mbajtur sekret romancën.

“Është interesante se njerëzit kishin aq kuriozitet. Ne pa e ditur vet a ishim apo jo, e dinin të tjerët. Edhe ne nga njerëzit e morëm vesh”, ka treguar Eni, e cila e bëri të qartë se ata s’ishin të gatshëm ta bënin publike lidhjen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm