Fjolla Morina këndon live “Vetëm 5 minuta”, dëgjojeni dhe vlerësojeni

By

Shpesh është kritikuar që ka mungesë kualiteti sa i përket zërit, por ajo asnjëherë s’është ndalur së bëri muzikë.

Këngëtarja e famshme shqiptare Fjolla Morina e cila ka nisur punën për këngën e saj të re në një studio incizimi, ka performuar edhe live njërën ndër këngët më të famshme shqiptare.

Këngën e Agron Berishës, “Vetëm 5 minuta”, Fjolla e ka performuar live me një kitarë akustike, në studion ku po punonte për këngën e re.

Prive ka shkëputur nga Instagrami i këngëtares një pjesë të kësaj kënge të performuar live dhe e ka publikuar në Instagramin zyrtar, e ju mund ta dëgjoni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm