Tuna në studio me këtë artist (FOTO)

By

Sapo e ka publikuar ‘Chonga’ por duket se pushim për Tunën nuk ka.

Këngëtarja e njohur pas pauzës së gjatë, diktuar nga ardhja në jetë e Tianit është ‘ngujuar’ në studio për hite të reja.

Sonte, ajo ka postuar një fotografi nga studio ku shfaqet bashkë me Seven Saraqin.

Një duet mes dyshes ka kohë që po përflitet dhe duket se në këtë formë, përmes këtij postimi vetëm sa u konfirmua. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm