JEHONA SOPI DHE BIG BASTA NË DUET?!

By

Këngëtarja Jehona Sopi ka kohë që nuk ka sjellur projekt të ri muzikor e mesa duket kësaj pritje i ka ardhur fundi.

Sopi, sot gjatë ditë ka qenë në studion e Zzap and Chriss së bashku me reperin Big Basta.

Sikurse Jehona edhe Big Basta ka kohë që nuk ka qenë aktual në skenën muzikore.

Akoma nuk ka diçka konkrete sa i përket këtij projekti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm