Tandem i pamposhtur: Kresha e Lyrical Son publikojnë “Duqa mi Duqa” (VIDEO)

By

Janë dyshe fantastike, një kombinim i përsosur bashkë.

Reperët MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë një mal me këngë bashkë, të cilat gjithnjë janë domethënëse dhe projekte interesante.

Pasi këtë verë lansuan këngën me klip “Hey Girl”, dyshja vjen në një tjetër projekt, me një titull shumë të pazakontë.

“Duqa mi Duqa”, quhet kënga e tyre e re e cila sapo është publikuar, tekstin e së cilës, e kanë shkruar vet reperët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm