Trëndafil blu për të fejuarën e Stresit…

By

Tashmë shumë prej jush e dini që reperi nga Shqipëria, Stresi, është fejuar dhe pritet që së shpejti të martohet.

Ai dhe e dashura e tij Kejsi, kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë dhe këtë e dokumentuan edhe përmes rrjeteve sociale.

Sot, reperi bëri një instastory interesant. Ai shihet para të fejuarës derisa Kejsi po e mbanë në dorë një trëndafil blu.

Imazhi nuk pati asnjë përshkrim…

Artisti ka qenë aktiv këtë verë në krahasim me dimrin, pasi solli projekte të reja muzikore të shoqëruara me videoklipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm