Dj Regard nominohet në festivalin e njohur në Spanjë!

By

Dj Regard ka shënuar shumë suksese ndërkombëtare gjatë këtij viti, mirëpo ato tani nuk po ndalen.

Artisti me prejardhje nga Ferizaj, është vlerësuar nga Spanja.

Spektakli i ndarjes së çmimeve “Los40” i organizuar nga radio me po të njëjtin emër ka nominuar Regard në kategorinë “Best Dance Artist or Producer”.

Teksa nuk është i vetmi shqiptar i nominuar pasiqë në kategorinë ndërkombëtare bën pjesë dhe emri i Dua Lipës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm