Pamje e ritme verore, Gili vjen me ‘Krejt rreth meje’ (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Gilit – ‘Krejt rreth meje’, e shoqëruar me një videoklip të xhiruar në bregdet.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga bashkëshorti i saj, Ilir Berani ndërkaq për orkestrimin u kujdes Wirusi.

Ndiqeni të plotë në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm