Butrint Imeri zbulon titullin e këngës së re, nuk ka një emër vajze!

By

Këngët e tija të fundit kanë përmbajtur emra vajzash dhe u mendua se edhe këngën e radhës do t’ia kushtojë ndonjë emri simpatik!

“Bella” dhe “Alea”, arritën majat e suksesit, ndërsa këngëtari Butrint Imeri duket se e ka gjetur formulën për të fituar famë e dëgjueshmëri në tregun muzikor shqiptar.

Këngë ritmike dhe tekste dashurie janë përmbajtja e projekteve të tij muzikore, ndërsa ai ka treguar se do të bëjë edhe një tjetër këngë.

Butrinti e ka dhënë edhe titullin e projektit të ri, të cilin ai e ka paralajmëruar të jetë diçka krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim më parë.

“Kush” do të quhet kënga e re e Butrintit, e cila do të publikohet së shpejti!  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm