“T’iqja” e Adelinës shtyu Aurela Gaçën t’i thotë disa fjalë…

By

Javën e kaluar, Adelina Ismaili u rikthye në skenë me një projekt me titull “T’iqja”, e cila sipas saj është personazh faktik.

Kjo këngë u mirëprit nga publiku dhe në youtube arriti milionëshin e parë që në javën e parë.

Por, “T’iqja” i la mbresa edhe Aurela Gaçës e cila e shpërndau videon në profilin e saj në Instagram duke thënë se Adelina i tha të gjitha troç ato që ia panë sytë.

Por jo vetëm kaq…

“Ueeee Shikojeni…Adelina Ismaili e ka thene ne menyre kaq troç ate qe I kane pare syte ….po ashtu edhe une pesova nje “tronditje “?me ate qe na rrethonte …
????Edhe me thoni pastaj qe mendjet tona nuk mendojne njelloj ….
.
E kam shprehur hapur admirimin tim per kete artiste origjinale dhe ka nje arsye. …ajo I ka thene e bere gjerat sic I ka ndjere ,atehere ( kur s’guxonte njeri)e tani Adelina me kengen e re T’IQJA ( Tixhja ?) ka pak dite ne utube….ehhhh te kuptoj moj moter te kuptoj…ashtu u ndjeva edhe une ne 2011…por mesohesh me kohen ?, nuk do te te beje me pershtypje T’ixhja“, shkroi më tej Aurela.

https://www.instagram.com/p/BjNX-2iAVuM/?taken-by=aurelagaceofficial

 

 

Artikuj të ngjashëm