Transformohet Rona Nishliu nga grimi profesional (FOTO)

By

Rona Nishliu spikatet me paraqitjen e saj të thjeshtë dhe pa komplekse.

Por, me raste, këngëtarja e njohur përfshihet nga trendi i grimit profesional, si shumë kolege të saj.

E tillë është shfaqur së fundmi nën kujdesin e mikut të saj, Arbër Bytyqi i cili e ka transformuar deri në atë pikë që është shprehur: ‘Nuk mund ta besoja me sytë e mi kur e pash këtë grim në pasqyre. Të dua Arbër’.

Bukur, apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm