Dhurata Dora me xhaketë personale ushatarake që mban flamurin shqiptar (FOTO)

By

Dhurata Dora tashmë ka xhaketën e saj ushtarake e cila në krah ka flamurin shqiptar.

Artistja e veshi atë dhe realizoi dy foto, njëra prej të cilave tregonte emrin dhe mbiemrin e saj.

Dhurata falënderoi personin që u përkujdes për këtë xhaketë e cila është goxha e bukur.

Më poshtë fotografitë./Prive.al

View this post on Instagram

🇦🇱 Army Jacket: @mondakul thank you 😍

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Artikuj të ngjashëm