Për çka nuk ka kohë Buta?

By

Është njëri prej artistëve më të pëlqyer për momentin.

Buta ka arritur të hyjë shpejtë në estradë dhe të marrë vëmendjen e njerëzve për shkak të stilit të tij si në muzikë ashtu dhe në stil.

Së fundmi, artisti tregoi për çfarë nuk ka kohë.

Duke postuar një foto, Buta shkroi: ‘MOOD ALL SUMMER 18 NUK KAM KOHE PER SHQETESIME’.

Reperi po punon  për këngë të reja, pas suksesit që pati me ‘Merri Merri’ në bashkëpunim me Ledri Vulën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bk3MiOdArEx/?taken-by=bashbuta

Artikuj të ngjashëm