Tjetër ndarje! Shougirl shqiptar e pranon: ‘U ndava se më tradhëtoi’

By

Showgirl Huyeda el Sayed ka pranuar sonte në Top Channel atë që u raportua në media – ndarjen nga bashkëshorti prej më shumë se gjashtë muaj.

Siç veprojnë pak, aktorja dhe ballerina e emocionuar e pranoi edhe shkakun e ndarjes.

‘U ndava se më tradhëtoi. Qava për dy javë dhe më pas u ngrita’ – deklaroi mes tjerash shoëgirl-i në Top Show Magazine.

Prej disa vitesh ajo jetonte mes Shqipërisë dhe Luksemburgut për shkak të bashkejetësës me babain e djalit të saj, francezin Michael Tamisier 55 vjeçari i cili punon në Luksemburg në një kompani këshillimi financiar dhe investimesh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm