Video e re e Samantës mrekullon të gjithë: Talenti i  saj i padiskutueshëm

By

Është në përgatitje të disa produksioneve muzikore ku njëra nga to do të publikohet shumë më shpejt se që e mendoni.

E në përgatitje të saj, Samanta Karavella është duke qëndruar pothuajse çdo ditë në studio, e në kohën e lirë mbrëmë ka kënduar një këngë që e njohim të gjithë.

“I have nothing” nga Whitney Huston, ishte përzgjedhja e saj për të kënduar për shoqërinë në studio, e po këta kanë publikuar këtë video të shkurtër në Instagram.

Në imazhet e publikuara konfirmohet dhe njëherë që Karavella është një ndër zërat më të bukur shqiptarë, e kjo plotësohet edhe nga komentet nga kolegët e saj që erdhën në Instagram./Prive.al

DIVA time @samantaofficial ??? #whitneyhouston #diva #ihavenothing #live #hotvocals #samantakaravella

A post shared by ARDIT | ÇUNI (@arditcuni) on

Artikuj të ngjashëm