ALKETA VEJSIU MPOSHT BLEONA QERETIN!

By

Të dyja janë pjesë e të njëjtit format. Prezantuesja Alketa Vejsiu dhe këngëtarja Bleona Qereti e cila aktualisht zë vend në panelin e jurisë së X Factor Albania janë përballur në sondazhin e Prive.al

Në pyetjen se “Kush e ka veshur më mirë të njëjtën veshje?” lexuesit kanë votuar për Alketa Vejsiun e cila grumbullon 64.4% të votave kundrejt Bleonës.

Pavarësisht se sondazhi ishte i hapur për dy femrat shqiptare, kjo veshje për herë të parë u pa në trupin e  aktores ndërkombëtare, Emilia Clarke./Prive.al

alketa emilia

Artikuj të ngjashëm