Thashethemi që për pak theu rrjetin, Kylie Jenner nis lidhje dashurie me aktorin e njohur?

By

A janë Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet çifti më i ri dhe më i nxehtë i Hollywood-it?

Një thashetheme se ylli i “Kardashians” dhe aktori i “Call Me By Your Name”, janë duke u lidhur për pak sa nuk ka thyer internetin të enjten, por ende nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Megjithatë, kjo nuk i ka penguar përdoruesit e rrjeteve sociale të ndajnë mendimet e tyre për të dashuruarit e përfolur.

“Takimi me Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet ndihet njësoj si kur dy persona nga shkolla juaj e mesme që nuk kanë bashkëvepruar kurrë, fillojnë të takohen si 6 vjet pas diplomimit,” shkroi një fans në Twitter .

 Një fanse tjetër shkroi: “Kylie jenner dhe Timothee Chalamet… thjesht nuk mund ta mbështjellim kokën rreth këtij informacioni të tmerrshëm”.

Thashethemet për lidhjen e Jenner dhe Chalamet filluan fillimisht në llogarinë e njohur ‘Deuxmoi’, e cila pretendonte se burime të shumta u konfirmuan atyre se Kylie po dilte me aktorin e nominuar për Oscar.

Njerëzit që pretendonin se e kishin parë çiftin së bashku thanë se mund të “konfirmonin” thashethemet.

Deuxmoi më pas postoi edhe një video të Jenner dhe Chalamet së bashku në Javën e Modës në Paris në të cilën ylli i “Lady Bird” shihet duke qeshur me mendjemadhësi teksa bisedonte me yllin e realitetit.

Përveç atij klipi, nuk duket të ketë pamje të tjera publike të çiftit.

Një pamje nga ekrani i një postimi në DeuxMoi.

Artikuj të ngjashëm