Kejsi Tola ka një befasi për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj (FOTO)

By

Ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, këngëtarja shqiptare tashmë është gati që të rikthehet, jo vetëm me një këngë, por me një album.

“Luminous”, është albumi i parë në karrierë i Kejsi Tolës, projekt ky i cili e ka mbajtur më shumë se dy vite larg nga publikimi i projekteve muzikore, por për ta kthyer këngëtaren sërish fuqishëm pranë jush me muzikën e saj.

Albumi është gati dhe do të lansohet me datë 12 të këtij muaji. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola)

 

 

Artikuj të ngjashëm