Çfarë ndodhi me bashkëpunimin mes Majk dhe Ledri?

By

Një kohë, rrjeti gumëzhinte nga bashkëpunimi i ri që po vinte – ai mes Ledrit dhe Majkit.

Kohë kaloi dhe ai ende nuk po publikohej, gjë që zgjoi kureshtjen e publikut.

Mirëpo Prive u interesua për fatin e këngës dhe ju sjellë të gjitha detajet në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm