Teuta Selimin e ka marrë malli për këtë mashkull (FOTO)

By

Pandemia ka bërë që shumë njerëz të jenë larg familjeve pasi disa prej tyre jetojnë jashtë shtetit dhe nuk kanë pasur mundësi të udhëtojnë.

Kjo ka ndodhë me Teuta Selimin.

Këngëtarja ndau një foto në instastory me anë të cilës tregoi se e ka marrë malli për vëllanë e saj Agronin.

’Më mungon shumë Goni jem’, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Teuta së shpejti sjellë disa projekte muzikor për festat e fundvitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm