Motra e Ritës në klipin ‘Poison’

By

Me 28 qershor këngëtarja Rita Ora publikon videoklipin e saj më të ri ‘Poison’.

Nga fotografitë e para që kanë qarkulluar shihet Ora shumë seksi por përpos saj brenda në videoklip do shohim një tjetër protagoniste.

Bëhet fjalë për Elenën, motrën e Ritës e cila do jetë përkrah Rita në klipin ‘Poison’.

Kënga është publikuar në versionin audio dhe ka regjistruar rreth 1 milionë shikimesh./Prive.al

elena rita rita ora elena

Artikuj të ngjashëm