Teuta Selimi super seksi në klipin e ri, bashkëpunim me Agon Amigën

By

Pavarëisisht se është nënë e dy fëmijëve, Teuta Selimi ka ruajtur linjat dhe të gjithëve po na bën xhelozë!

Këngëtaren e mbajmë në mend si një figurë artistik që e para në Kosovë nisi të këndonte në stilin reagge, për të kaluar më pas në zhanre të tjera muzikore.

E tani, siç merr vesh Prive, Selimi ka përfunduar xhirimet e klipit të ri dhe këngëtarja paraqitet ndryshe në katër skena të klipit.

Kënga është në bashkëpunim me reperin Agon Amiga, ndërsa shumë shpejt edhe do të lansohet ngase xhirimet kanë përfunduar. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlXwpeClgS2/?taken-by=teutaselimi_

 

Artikuj të ngjashëm