Intervista me Noizyn në krye të videove “trending” në Shqipëri

By

Këtë të premte, emisioni Prive solli një material ekskluziv. Lideri i OTR, Noizy që nuk para del shpesh në intervista, hapi dyert për kamerën tonë duke rrëfyer copëza nga përditshmëria e tij.

AI zbuloi brendësinë e apartamentit të tij, studios, lokaleve teksa shpalosi edhe planet e jetës dhe karrierës.

E ky material ka marrë vëmendje shumë të madhe edhe në rrjete sociale.

Profili i realizuar dhe përgatitur nga ekipi i Prive është në krye të listës së videove “trending” në Shqipëri, duke konkuruar vetëm me projekte muzikore në top 10-shen ku mungojnë prodhime televizive të tjera.

Duke ju falënderuar për besnikërinë, ju konfirmojmë që ekskluzivitetet e stilit siç di vetëm Prive do të jenë pjesë e pandashme e të premteve tona!

Artikuj të ngjashëm